Jalgpall

5 uskumatut statistikat Portugalist vs Hispaania eile õhtul, mis tõestas, kui tore mäng see oli

See oli eile õhtul Sotšis välja pandud Cristiano Ronaldo show. Ta lõi kübaratriki vs Hispaania, meeskonna, kelle vastu ta polnud kunagi skoori teinud. Karistuse, löögi otse kasti alt ja karistuslöögiga kuulutas 33-aastane mees end 2018. aastal Kuldse Saapa varajase pretendendina. Siin on 5 rekordit, mis püstitasid, kui Pürenee rivaalid mängisid oma avamängu grupis B:

Hispaania avamängu avamänguline rekord jätkub

Hispaania on kas kaotanud või viinud oma viimased kolm avamängu MM-il, sealhulgas 2018. aastal. 2014. aastal kaotasid nad Hollandi poolele uskumatult 5: 1, kui Van Vansi spetsiaalne värav ja Robben röövisid tiivad. Neli aastat varem kaotasid nad väravaga Šveitsile ja tulid ainsateks maailmameistriteks, kes kaotasid oma avakava.

Portugali kiireim värav alates 1966. aastast

Ronaldo 4. minuti karistuslöök oli Portugali kõigi aegade kiireim värav MM-il alates aastast 1966. 52 aastat tagasi lõi Jose Augusto kohe esimesel minutil 3: 1 võidu Ungari vastu, turniiril, kus nad legendaarse Eusebio käe all said kolmanda koha.

Esimene 3-3 viik alates 2002. aastast

Mäng Sotšis lõpetas Hispaania ja Portugali 3: 3 viigi ning see juhtus esimest korda pärast 2002. aastat. Siis mängisid Uruguay ja Senegal alagrupiturniiril 3: 3 viiki, Aafrika poolel jätkati veerandfinaali.

Ronaldo on vanim kübaratriki teinud mängija

33 aasta ja 130 päevaga edestas Portugali staar Hollandi ründajat Rob Rensenbrinki, kes oli 31-aastane, kui ta lõi 1978. aastal Iraani vastu kübaratriki. Ronaldol on nüüd 51 karjääri kübaratrikki ja ta lõi MM-il ka 51. kübaratriki. .

Madridi Real on esimene kahekümne aasta jooksul

Hispaania kolmanda värava löönud Nacho Fernandez on esimene Madridi Reali mängija, kes on MM-il Hispaania jaoks värava löönud väljaspool kasti alates 1998. aastast. Kes oli mees, kes seda siis tegi? Praegune Hispaania treener Fernando Hierro.