Jalgpall

Samir Nasri ja Jamie Vardy juhtumite juhtumil on Twitter lõhenenud ja me ei saa piisavalt

Premier League'i masendava hooaja keskel võttis Leicester City tagasi oma ammu kadunud sildi 'kangelased', jätkates samal ajal oma muinasjutulist jooksu Meistrite liigas. Nende 2: 0 teise võidu võit Sevilla üle muudab nende hooaja vaeva kindlasti tasuvaks.

Meistrite liiga veerandfinaali koht on nende päralt ja kuigi tavapärane tarkus ei ennustanud, et kui see viik viigistati, trotsisid Rebased sellist tarkust põnevalt kodupubliku ees, kes arvas, et on juba kõike näinud.

Kui žetoonid on maas ja üritate uuesti mängu tagasi tulla, on teatud tüüpi mängijaid, kes tõusevad selleks puhuks. Nad saavad oma meeskonnad kaela otsast üles võtta ja nad lihtsalt tahte- ja otsusekindluse kaudu matšidesse tagasi vedada.

Sevilla kahjuks on mängijaid nagu Samir Nasri.

Eelmisel suvel Manchester Cityst laenulepinguga Sevillaga liitunud Nasri on olnud oma meeskonna jaoks suurepärane, kuni ta teenis endale rumalalt teise kollase kaardi Vardy peapeksmise eest, kui kohtumiseni oli jäänud 15 minutit.

kas peaksin appalaakia rada matkama

Sevilla oli sel ajal 0: 2 kaotusseisus, kuid polnud kindlasti võistlusest väljas. Kui viis minutit hiljem oleks Steven N'Zonzi penaltist viigistanud, oleks kohtumine läinud lisaajale. Külalised pidid veel 15 minutit mängima jäädes komponeerima, kuid endine Arsenali mees nägi punast udu ja maksis oma poolele kalliks.

Nasri oli sotsiaalmeedias oma idiootsuse pärast täiesti arusaadav ja arusaadavalt. Ja Vardy ei pääsenud fännide kriitikast oma osa eest tülis. Nagu kordused soovitasid, tegi Vardy kontaktist söögi ja teda puudutati napilt.