Jalgpall

Lionel Messi soojendatud vahetus Joao Felixiga sünnitab naljakaid Twitteri meeme

Pärast seda, kui Toni Kroosi sensatsiooniline nurgalöögi värav sotsiaalmeedias levis, sai Hispaania superkarika taas linna jutuks pärast Madridi Atletico 3: 2 võitu Barcelona üle 10. jaanuaril. Pärast seda, kui Koke Atletico jaoks skoori avas, viis Lionel Messi Barcelona 51. minutil väravaga võrdsetele tingimustele.

kui palju kaalu peaksin seljakotiga kaasas olema

Üksteist minutit hiljem nägi Antoine Griezmanni lahe viimistlus 2: 1 eduseisu, mis tundus esialgu piisavalt hea, et oma kolleegidest mööda minna. Kuid vastupidiselt levinud arvamusele tegi Atletico Alvaro Morata eduka karistuslöögiga meeleoluka tagasituleku, enne kui Angel Correa 86. minutil võitja skooris.

Kui Diego Simeone'i meeste hiilgav tagasitulek haaras nende fännide kujutlusvõime, siis just Messi ja Joao Felixi tulisest suhtlusest sai sotsiaalmeedias suure arutelu teema. Eelmisel suvel Benficast napsatud portugali imelaps pani enne poolaega 0: 0 ummikseisus välja Barcelona kapteni Messi.

La Laiga kahte tähte nähti paar sõna vahetamas, enne kui Barcelona kaitsja Gerard Pique paari eraldama tormas. Ja alles mõni hetk hiljem ujutasid teised Barcelona mängijad Felixit, kui pinged platsil aina kasvasid. Liverpooli endine staar Luis Suarez osales ka näiliselt järjekordses tulises süljes, enne kui teised mängijad mõlemalt poolt sisse astusid, et asju maha rahustada.

Felix oli ka varem matši kaotanud, kui Jordi Alba puudutas tema nägu, ajendades Atleti noorukit Barca vasakkaitsja näppu lööma. Kuigi me ei saa kunagi teada, mis viis Felixi ja Messi vahel tuliseks vahetuseks, ei takistanud see jalgpallifännidel seda kasutamast võimalust lõbusate meemide loomiseks.