Jalgpall

Cristiano Ronaldo vastus Myrto Uzunile, kes kopeerib oma eesmärgi tähistamist, on puhas õndsus

25. novembri Juventuse ja Ferencvárosi kokkupõrge ei olnud tegelikult jalgpallisõprade jälgimisnimekirjas, eriti kui Pariisi Saint-Germaini (PSG) ja RB Leipzigi lukustussarved olid päeva suurimaks kokkupõrkeks. jätkuva UEFA Meistrite liiga alagrupiturniir.

Asjaolu, et Itaalia hiiglased olid varem alagrupiturniiril kindlustanud Ungaris Ferencvarose vastu võõrsil 4: 1 võidu, oli kõik veendunud, et nende teine ​​kohtumine Torinos ei paku üllatusi. Kuid Juventuse kodumängus tekitas natuke tulekahju Ferencvarosi staar Marcel Heister juba enne, kui ta astus väljakule.

Päevi enne nende kokkupõrget soovis Heister tõenäoliselt Cristiano Ronaldo naha alla saada, kui ta väitis, et Portugali staar keeldus pärast Ungaris toimunud matši temaga särke vahetamast. Saksa internatsionaal arvas, et Ronaldo silmatorkav pettumus, mis on nähtav tema tegevuses, võib olla tingitud tema suutmatusest oma poolel väravaid lüüa.

Cristiano Ronaldo © Reuters

'Ta (Ronaldo) tundus mulle olevat natuke vihane ja vihane. Ta lihtsalt lehvitas halvustavalt, kui temalt küsiti särgi (vahetus) kohta. Võib-olla sellepärast, et ta meie vastu väravat ei löönud. Või võib-olla sellepärast, et võtsin temalt palli, kui ta tilkuma üritas. Seal oli sellest foto, postitasin Instagrami. See oli minu elu kõige ilusam kogemus! 'Oli Heiseter Goalile öelnud enne nende eileõhtust mängu.

Hoolimata Heiseteri paljastustest ei tulnud Ronaldolt mingit vastust, kes tõenäoliselt jäi rahutuks. Kuid kui Heiseteri kommentaarid Ronaldot ei raputanud, oli tema meeskonnakaaslasel Myrto Uzunil kindlasti oma plaan planeedi ühe parima jalgpalluri kallal kaevata. Kuna Merih Demiral, Leo Bonucci ja Giorgio Chiellini olid kõik välistatud, olid Juventus sunnitud kasutama ajutist kaitset, mis sattus tulejoonele üsna varakult.

Ferencvarosi mängija Myrto Uzuni tabab Ronaldo pidustusi pärast CR7 kodumurul löömist pic.twitter.com/fKRJLf4WcA

- B / R jalgpall (@brfootball) 24. november 2020

Juventuse kaitsepettus viis võõrustajad šokeerivalt juhtima, kui Uzuni leidis 19. minutil võrkpalli taga värava. Kui Ungari klubi üllatuslikust eduseisust Juventusele asjaomaseks ei piisanud, siis tõsiasi, et Uzuni otsustas Ronaldole nalja visata, kopeerides tema kuulsa „Siuuuuuu!” pidu jättis Portugali tähe kindlasti punase näoga.

CRISTIANO RONALDO MIS EESMÄRK pic.twitter.com/lQ5nHw5QlS

- TC. (@totalcristiano) 24. november 2020

Uzuni ja Ferencvaros lõbutsesid mõnda aega, kuid tundus, et Albaania ääremängija pahandused panid Ronaldo tulistama kõiki silindreid. Juhtides 1: 0, leidis Juventus 35. minutil Ronaldo suurepärase kaugväravaga viigivärava. Toites Juan Cuadrado söödust, lasi 35-aastane mees oma 'nõrgemast' vasakust jalast hiilgava löögi, et mitte ainult oma meeskond taas mängu tuua, vaid ka Uzunile sobiv vastus.

Kui Ronaldo värav võimaldas Juventusel minna poolajale 1: 1 skooriga, siis Andrea Pirlo poolel kulus lõpuks 2: 1 võit lõpuks Alvaro Morata vigastusaja väravale. Tänu nende juhuslikule tagasitulekule vastase Ferencvarosi vastu kindlustas Juventus pääsu Meistrite liiga väljalangemisfaasi kahe mänguga.