Jalgpall

Cristiano Ronaldo mõnitab häbematult Gareth Bale'i pärast oma matšivõitu

Selle hooaja ihaldatud Meistrite liiga finaali eel vaadati Cristiano Ronaldot ja Mohamed Salahit kui staarmängijaid, kes võivad potentsiaalselt pöörata oma vastavate tiimide kasuks Kiievis. Kui Madridi Real ja Liverpool sarved lukku panid, lõi Salahi väljasõidu õnnetu vigastus lühikeseks, pannes paljud uskuma, et ilmselt oli see Ronaldo öö. Aga ei olnud.

Salahi väljakult lahkumine avas küll Madridi Realile võimalused, kuid Ronaldo polnud selgelt tasemel. Ta jättis 74. minutil olulise võimaluse oma poolel skoorida, kui Andy Robertson tegi portugallaste keelamiseks suurepärase lahenduse. Ta oli hästi tähistatud ja püüdis sageli Liverpooli kaitses ruume leida.

Kuid kui Ronaldo nägi vaeva oma arvete täitmisega, ületas tema meeskonnakaaslane Gareth Bale ülva esinemisega ootusi. 61. minutil Isco eest tulles taastas Bale Madridi eduseisu raskust trotsiva jalgrattalöögiga, mis läks otse värava vasakusse ülanurka.

Tema sissejuhatus süstis mängu tempot, samas kui Bale'i sööt muutis Madridi liikumise kiiremaks. Pärast külje ette panemist lõi kõmri oma teise värava ja viigistas mängu 3: 1 Los Blancose kasuks rohke 35 jardi löögiga. Mehe jaoks, kes lõi pettumust valmistava kuju pärast seda, kui teda sel hooajal peamiselt asendajana kasutati, ei ajanud Bale esitus Madridi lihtsalt 13. meistrite liiga tiitlile, vaid vaikis ka tema kriitikud.

Kuigi kõik käisid mõistetavalt Bale'i tippkohtumiste kokkupõrke individuaalse sära üle, ei paistnud eriti üks mees sellest muljet olevat. Ronaldo, kes ise selle hooaja alguses veerandfinaalis Juventuse vastu 'jalgrattaga löögi' värava lõi, väitis, et Meistrite liiga tuleb uuesti nimetada, kuna ta tähistas oma viiendat UCL-i tiitlivõitu.

Cristiano Ronaldo

kuidas teha teriyaki veiseliha jerky

Küsimusele, kas tal on olnud pettumust, kuna ta ei suutnud skoorida ihaldatud finaalis - Gareth Bale nõudis oma peaga löömise eest tähelepanu, uimastas Ronaldo kõiki vastates: 'Kes? Võib-olla peaks Meistrite liiga muutma oma nime CR7 Meistrite liigaks. Kellel on rohkem Meistrite liiga tiitleid ja rohkem väravaid? Olen võitnud viis ja olen taas parim väravakütt, seega ei saa ma kurb olla.

Kuna Ronaldo ei suutnud varem väravaid lüüa, oli ka see 85. minutil silmnähtavalt häiritud, kui Bale läks selle asemel, et pall CR7-le edasi anda, oma kübaratriki tegema, vaid selleks, et Lovren teeks imelise viimase mehe lahenduse, et lõpuks kõmri keelata. Siit saate ülevaate sellest, mida fännid Bale'i esinemisest ja Ronaldo flop-showst arvavad: