Jalgpall

Alvaro Morata kübaratrikk Barcelona vastaste eesmärkide kõrval jätab fännid lõhki

Enne UEFA Meistrite liiga grupifaasi kokkupõrget Barcelona ja Juventuse vahel räägiti Camp Nou seisust palju. Kataloonia klubil oli segane nädal, kus nad kõigepealt kaotasid Clasicos 3: 1 võõrsile Madridi Realile, sattudes klubi presidendi uudistest rabamiseleJosep Maria Bartomeu omatagasiastumine.

Kuid kui Ronald Koemani meeskond Torinos Allianzi staadionil väljakule asus, näisid nad olevat meeskond, kes soovib hiljutistele probleemidele tugevat vastust anda.

Koemani juhtimisel vaieldamatult kõige täiuslikumas soorituses nägid Ousmane Dembele ja Lionel Messi väravad, et Blaugrana kindlustas mugava 2: 0 võidu Bianconeri üle.

Alvaro Morata © Reuters

Ehkki Barcelona esituses pole erilist kahtlust, aitas Hispaania hiiglasi põhjalikult Andrea Pirlo viletsalt lööv meeskond, kes tundus kohtumises harva ähvardav. Kui Cristiano Ronaldo puudumine oli üsna nähtav, siis hilinenud Merih Demirali punane kaart võttis Juventuse jaoks pettumust valmistava öö kokku.

parim seljakotiga 2 inimese telk

Portugali talisman jättis mängu vahele pärast teistkordselt koronaviiruse positiivse tulemuse saamist. Ronaldo väljajätmine pakkus Alvaro Moratale hiilgava võimaluse juhtida Juventuse liini, kuid Hispaania ründaja ei suutnud sellega hakkama saada. 90-minutiliseks õudusunenäoks osutunud Morata ei püüdnud pelgalt võõrustajate mängu tagasi saamiseks, vaid muutus lõpuks naerualuseks.

13 - Álvaro Morata, kellel on täna Barcelona vastu väljakul kolm väravat välistatud, on alates eelmise hooaja algusest Meistrite liigas tabatud 13 korda - ainult Timo Werner (samuti 13) suudab oma arvestuse kokku panna. ÁlVARo. pic.twitter.com/C2FD1aQcZ5

- OptaJoe (@OptaJoe) 28. oktoober 2020

Uskuge või mitte, aga Morata leidis võrgu tagumise osa, mitte üks kord, vaid kolm korda ja ikkagi polnud tema meeskonnal selle jaoks midagi ette näidata. Morata jaoks nägi ette kõrvaliste väravate kübaratrikk. Kas see on kunagi Meistrite liiga ajaloos kajastatud? Ilmselt mitte.

Kaks tema väravat lükati esimesel poolajal offside eest ära ja kolmas välistati sarnastel põhjustel teisel poolajal.

Morata unustamatu väljasõit pälvis üsna arusaadavalt sotsiaalmeedias lõbusaid reaktsioone.