Jalgpall

Pärast kõigi aegade La Liga punaste kaartide rekordi purustamist saab Sergio Ramos 'kõige otsesemaks kaitsjaks'

Suurepärane liider, fantastiline keskkaitsja ja vaieldamatu talisman Santiago Bernabeus on Sergio Ramos olnud läbi aastate üks Madridi Reali ülesehituse elutähtsaid hammasrattaid. Tema populaarsus on võrreldamatu, mis seletab ka kopsakat palka, mida ta igal nädalal loosib. Kuigi madristalased tervitavad teda kui oma tõelist liidrit, on Ramosel külg, mis iga natukese aja tagant varjutab tema esinemist.

Tahtlik või mitte, eelmisel hooajal Liverpooli vastu peetud UEFA Meistrite liiga finaali ajal Mohammed Salahi vastu suunatud kätekõverdused olid jalgpallisõprade seas kogu maailmas põhjustanud tohutu tagasilöögi. Tundub, et Madridi kipri jaoks on võit - mitte ainult mäng, vaid iga üksik võitlus - kõik. Ja need, kes on teda tegutsemas näinud, nõustuksid sellega, et hispaanlane ei viitsi oma käsi natuke määrida, sõna otseses mõttes mitmel korral.

Sergio Ramos saab

Selle tunnistuseks oli ka Los Blancose hiljutine kohtumine La Liga Girona vastu. Kui Madridi 1-2 kaotus vähemsoodsamale klubile tuli üllatusena, kirjutas Ramose punane kaart 90. minutil nende hukku veelgi. Madridi keskkaitsja sai kollase kaardi kasti sees oleva käsipalli eest, mis tõi 64. minutil külalistele penalti.

Pärast 20-minutilist mängu viigistamist pääses Girona Portu ilusa streigi abil ette. Ja kui võõrustajad jäid värava taha, said koduse fännid 90. minutil veel ühe löögi, kui Ramosele anti teine ​​kollane kaart Girona Cristhian Stuani järjekordse halva ja soovimatu vea eest löömise eest.

Tänu oma punasele kaardile söövitas Ramos oma nime ajalooraamatutesse La Liga rekordi jaoks, mida ta ei saa niipea unustada. Tänu oma viimastele kavalustele on Ramosel Hispaania liigas nüüd tema nimele pandud 20 punast kaarti - enamiku La Liga jalgpalluritest. Temast sai ka ainus Madridi Reali mängija, kes sai oma senise karjääri jooksul 25 punast kaarti.

Kui tema punane kaart jättis Madridi Reali pettumuseks, näitasid Ramose kommentaarid pärast mängu veelgi tema vigast arusaamist mängust. 'Tulemust vaadates valetaksin, kui ütleksin, et ma ei sundinud, see pole vastase alahindamine ega seeria lõppemise arvamine, kuid jalgpallis peate tegema karmid otsused,' Real Madridi kapten ütles.