Jalgpall

Kõik silmad olid eile õhtul Brasiilia Neymari peal, kuid see oli Eden Hazard, kes tegi Belgia jaoks ajalugu

Õhtu, kus Brasiilia staari Neymar Jr teatritükke palju uuriti, juhatas Belgia kapten Eden Hazard oma rahva maailmakarika poolfinaali, kui nad alistasid Kaasani areenil lõppkokkuvõttes kohtumise viiekordse meistri Brasiilia 2: 1. . See oli punaste kuradite geniaalne ja ekstravagantne väljapanek koos ohuga kesksel kohal kõigest nende jaoks positiivsest.

Kõik silmad olid Brasiilias

Fernandinho omavärav viis Belgia juhtima, mille kahekordistas hiljem Kevin De Bruyne suurepäraselt sooritatud löök Alisson Beckeri värava kaugemas nurgas. Euroopa rahvas suundus kaheväravalise padjaga poolajale, kuni 76. minutil vähendas Renato Augusto kaotusseisu, kuid sellest ei piisanud, kuna Brasiilia lootus MM-ile lõppes pettumusega.

Eriti Neymari jaoks oli see jalgpallivõistlus, kus tal loodeti talismani väärilist esitust loota terve riigi poolt. Kuid lõpuks olid mõned fännid pisarad. Lõuna-Ameerika rahvas oli turniirile tulnud veendunult ja optimistlikult ning Neymari naasmine täieliku vormi saavutamiseks oli kogu rahvale taas uskuma pandud. Sarnaselt kogu kampaaniaga oli ka Pariisi-Saint-Germaini lavakunst mängu peamine jutupunkt.

Kui rääkida kontrastsetest ekraanidest, oli Neymari Belgia kolleeg Hazard terve õhtu Kaasanis laulus. Juht Roberto Martinez oli keskväljal alustanud Marouane Fellaini koos Axel Witseli kõrval ning rünnakul eelistati Kevin De Bruyne'it mängima Romelu Lukaku ja Hazardi kõrval. Chelsea mees rivistas end eksklubi meeskonnakaaslastega fantastiliselt hästi ja tootis omale ründava meistriklassi. See oli esinemine, mis on toonud võrdlusi Zinedine Zidane'i pingutuseta sädelevate näidetega sama vastase vastu juba 2006. aastal. Kui ta jätkab sama elegantsi ja geeniusega, võib Hazardi turniir lõppeda sellega, et ta tõstab mängu kõige hinnalisema valduse, maailmakarika. .