Jalgpall

UEFA superkarikas: Cheer Up Man Utd fännid, Marouane Fellaini lõbusad meemid peaksid teie päeva tegema

Manchester United võitles vigastusprobleemidega, samal ajal kui Madridi Realil endil tegelikult eelhooaja suurepärane polnud. Kuid kui UEFA superkarikafinaalis esimest korda palli visati, ei olnud sellel tähtsust. Domineerides kohtumise paremas osas menetlust, säilitasid Los Blancos tiitli pärast 2: 1 võitu Manchester Unitedi üle.

Brasiilia poolkaitsja Casemiro avas esimese poolaja keskel vasaku jala löögiga värava, Hispaania täht Isco kindlustas aga Madridi eelise libeda osavusega ja lõpetas 52. minutil.

Vaatamata superkarika kaotamisele on Manchester Unitedil midagi naeratada

Man Utdi kasuks lõi nende äsja allkirjastatud 75 miljoni eurone ründaja Romelu Lukaku oma uue klubi jaoks esimese võistlusvärava, et 62. minutil defitsiiti vähendada, kui oli varem võimaluse andnud. Kuid lõpuks jäid punased kuradid üldises lünklikus saates alla.

Kui Jose Mourinho meeskond kasutas kindlasti võimalust superkarika karika kindlustamiseks, oli meeskonnal siiski midagi naeratada - tänu sotsiaalmeedia trollidele.

parimad veekindlad madala lõikega matkajalatsid

Marouane Fellaini ei vaja sissejuhatust peaaegu pideva üleliigse kriitika annuse juurde. Mehe jaoks, keda peetakse sotsiaalmeedia trollide ja jalgpallifännide jaoks igaveseks naljaks, polnud tegelikult üllatav näha, kuidas Fellaini mängu järel trollimas käis.

Vaatamata mängu heale esitusele ei pääsenud Fellaini lihtsalt sotsiaalmeedia trollide vaimukusest, kes said kokkupõrkest ühe konkreetse belglase foto loovaks. Fotol oli näha, kuidas Fellaini üritas päist proovida, kuid klõpsamise aeg tegi Man Utdi tähe välja nagu sulav küünal.

Ilma armuta ja tehes seda, mida nad kõige paremini oskavad, tulid trollid pärast Fellaini foto kasutamist välja lõbusate meemidega.

Pärast kokkupõrget Sergio Ramosega vajas Fellaini mängu jätkamiseks sidet. Kui tema varasematest meemidest ei piisanud, lisas tema foto sidemega ainult sotsiaalmeedia trollidele rohkem kütust.

Vaatamata sihtmärgile oli Fellaini piisavalt sportlik, et tunnustada naljakaid säutse ja lõbusaid meeme. Twitteris kirjutades kirjutas ta: 'Tänan kõiki, kes mulle selle postitasid ja saatsid'.